info@twicz.cz info@twicz.cz

Zlaté pamětní mince

Úvodní stránka Zlaté pamětní mince

Výběr pamětních mincí záleží na tom, jaký druh investice hledáte. Na této stránce se dozvíte, jaké pamětní mince jsou k dispozici a jaké jsou jejich přednosti.

Zlaté pamětní mince České národní banky

Zlaté pamětní mince vydává ČNB v podobě sérií v pětiletém cyklu. Od roku 2001 – 2005 emitovala zlaté pamětná mince edice slavné mosty kolekci Deset století architektury, 2006 - 2010 Kulturní památky národního dědictví, 2011 – 2015 Mosty České republiky. 2016 začala vycházet série České Hrady. Mince ČNB se emitují ve obou verzích – proof a stand.

Zlaté pamětní mince České národní banky

Zlaté pamětní mince Vatikánu

Pamětní mince Vatikánu patří mezi numismaticky exklusivní produkty. Tak jako malý městský stát Vatikán je výjimečný svým charakterem, jsou originální i jeho pamětní mince. Potenciál zhodnocení pamětních mincí se odvíjí od zlatá pamětní mince Vatikánmnoha faktorů. Nízké emise, významná osobnost a mimořádná událost. Zlaté pamětní mince Vatikánu na osobnosti nemají nouzi, obvykle nesou podobiznu jednoho z papežů a druhá strana připomíná událost, k níž byla mince emitována. Zlaté 100 a 200 Eur mince jsou emitované v nákladech do 1000 ks.

Zlaté pamětní mince Vatikánu

 

Zlaté pamětní mince Maďarska

Maďarské pamětní mince mají bohatou historii. Jsou vydávané, jako pocta významným osobnostem a na oslavu mimořádných událostí. Maďarské pamětní mince jsou zajímavé tím, že emise začínají již na 1500 ks a jsou zhruba do 5000 ks. Výjimkou nejsou ani takové mince jako 50000HUF Queen Mary 2014, která byla emitována v počtu 500 ks.

Zlaté pamětní mince Maďarska

 

Zlaté pamětní mince San Marina

San Marino a jeho pamětní mince nepřehlédne žádný zkušený sběratel. Městské státy jsou typické zlatá pamětní mince San Marino malými emisemi svých pamětních mincí. Náklady mincí se pohybují kolem 750 ks, což z nich dělá velmi žádanou a atraktivní investici.

Zlaté pamětní mince San Marina

 

Zlaté pamětní mince Francie

Pamětní mince Francie jsou jedinečné. Francie rovná se styl a design, přesně i to platí zlatá pamětní mince Francie - Johanka z Arkuo pamětních mincích. Aktuálně mezi nejúspěšnější kolekce patří Významné ženy Francie, UNESCO, Malý princ, Velké lodě nebo pamětní mince UEFA Cup 2016. Emise mincí se pohybují kolem 1000 ks. Najdete zde ale i raritní kousky, jako emise 99 ks, nebo dokonce 11 ks. 

Zlaté pamětní mince Francie 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PAMĚTNÍCH MINCÍ

Investice do pamětních mincí je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Právě těm bude vyhovovat jistota vložených investic a jejich jistota růstu. Pokud si zvolíte zajímavé numismatické kousky, tedy mince v nízkých emisních nákladech, například do tisíce kusů, můžete se velmi brzy těšit na jejich zhodnocení. Skvělým a cenově dostupným produktem jsou také zlaté mince České národní banky, které jsou emitované dvakrát ročně. Získejte více informací.

Zjistit více