info@twicz.cz info@twicz.cz

Stříbrné pamětní mince

Úvodní stránka Stříbrné pamětní mince

Stříbrné pamětní mince jsou vydávány státními bankami. Mají označení nominální hodnoty, a jsou vydávané k poctě významným událostem a na oslavu významných osobností.

Stříbrné pamětní mince České národní banky

Stříbrné pamětní mince vydává ČNB k příležitosti významných státních a historických událostí. stříbrná pamětní mince čnb_bataNa českých stříbrných pamětních mincích najdeme také významné osobnosti historie České republiky. Na rozdíl od zlatých mincí jsou stříbrné pamětní mince cenově velmi dobře dostupné. Jsou vhodným dárkem, který potěší a navíc se jeho novému majiteli v čase zhodnotí jejich sběratelská hodnota.

Stříbrné pamětní mince České národní banky

 

Stříbrné pamětní mince Vatikánu

Vatikán vydává pamětní mince ve dvou variantách. Stříbrné pamětní mince jako samostatnou emisi,20EUR stříbrne mince vatikan 2017 nebo například jako sadu společně s oběžnými mincemi. Pamětní mince Vatikánu jsou zajímavé nízkými emisemi. To platí především pro mince zlaté, u stříbrných mincí se emise pohybují kolem 5 tis. kusů.

Stříbrné pamětní mince Vatikánu

 

 

Stříbrné pamětní mince Maďarska

Maďarsko, podobně jako Česká republika emituje stříbrné pamětní mince k událostem spojeným s historií své země a výjimečným událostem. Běžnou emisí u pamětních mincí Maďarska je 5000 ks.

Stříbrné pamětní mince Maďarska

 

Stříbrné pamětní mince San Marina

Pamětní mince San Marina jsou si vždy stejné lícovou stranou, která nese erb státu. Malý městský stát nemá velkou  produkci střibrna pamětní mince sanmarino pamětních mincí a vzhledem k nedostatku vlastních osobností či událostí státu, jsou jeho emise věnované významným světovým či italským událostem.

Stříbrné pamětní mince San Marina

 

Stříbrné pamětní mince Francie

Stříbrné pamětní mince Francie si v ničem nezadají s mincemi zlatými. Prakticky všechny pamětní mince jsou ve svých kolekcích emitované jak ve zlatě, tak ve stříbře. Je to skvělá příležitost pro všechny, kdo chtějí vlastnit výjimečné mince osobitého designu, ale nemají rozpočet odpovídající zlatým pamětním mincím. Francouzské pamětní mince jsou vždy mimořádné svým designem, který v rámci některých kolekcí pochází z pera nejznámějších designérů, jako je Jean Paul Gaultier. Zajímavé kolekce stříbrných mincí se věnují tématu UNESCO, Ženy Francie nebo limitovaná kolekce mincí vydaných ke 110. Výročí založení Van Cleef & Arpels

Stříbrné pamětní mince Francie

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PAMĚTNÍCH MINCÍ

Investice do pamětních mincí je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Právě těm bude vyhovovat jistota vložených investic a jejich jistota růstu. Pokud si zvolíte zajímavé numismatické kousky, tedy mince v nízkých emisních nákladech, například do tisíce kusů, můžete se velmi brzy těšit na jejich zhodnocení. Skvělým a cenově dostupným produktem jsou také zlaté mince České národní banky, které jsou emitované dvakrát ročně. Získejte více informací.

Zjistit více