info@twicz.cz info@twicz.cz

Zhodnocení u pamětních mincí

Úvodní stránka Pamětní mince Zhodnocení u pamětních mincí

Pamětní mince nejsou investicí, od které očekáváme okamžitý zisk. Jsou vhodnou investicí, která má velmi zajímavý růstový potenciál. První zhodnocení, ale nelze očekávat dříve, než po roce od její emise.

Existují samozřejmě unikátní ražby, které umí dojít k mnohem rychlejšímu zhodnocení. V tomto případě se jedná o velmi malé limitované kolekce od významných autorů k významným příležitostem.

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PAMĚTNÍCH MINCÍ

Investice do pamětních mincí je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Právě těm bude vyhovovat jistota vložených investic a jejich jistota růstu. Pokud si zvolíte zajímavé numismatické kousky, tedy mince v nízkých emisních nákladech, například do tisíce kusů, můžete se velmi brzy těšit na jejich zhodnocení. Skvělým a cenově dostupným produktem jsou také zlaté mince České národní banky, které jsou emitované dvakrát ročně. Získejte více informací.

Zjistit více