info@twicz.cz info@twicz.cz

Pamětní mince VS investiční mince

Úvodní stránka Pamětní mince Pamětní mince VS investiční mince

Pamětní mince se od investičních v mnohém liší. Investiční mince se razí v 1 oz, 0,5 oz, 0,20 oz a podíl kovu je vždy 999,9 % ryzího kovu. Jejich hodnota se odvíjí pouze od ceny drahého kovy za unci.

V případě pamětních mincí – přesto, že jsou zlaté nebo stříbrné, nemusí být obsah drahého kovu v poměru 999,9%. Také váha mince může být různá. Skutečná hodnota mince spočívá v jejím sběratelském potenciálu. Zatím co investiční minci lze vykoupit za přesně stanovenou cenu, cenu pamětní mince určí aukce a míra zájmu o ni.

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PAMĚTNÍCH MINCÍ

Investice do pamětních mincí je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Právě těm bude vyhovovat jistota vložených investic a jejich jistota růstu. Pokud si zvolíte zajímavé numismatické kousky, tedy mince v nízkých emisních nákladech, například do tisíce kusů, můžete se velmi brzy těšit na jejich zhodnocení. Skvělým a cenově dostupným produktem jsou také zlaté mince České národní banky, které jsou emitované dvakrát ročně. Získejte více informací.

Zjistit více