info@twicz.cz info@twicz.cz

Pamětní mince

Úvodní stránka Pamětní mince

Je mnoho způsobů, jak může drobný investor zhodnocovat své finance. K velmi atraktivním a oblíbeným patří také pamětní mince. Pamětní mince v sobě nesou krásu uměleckého díla, třpyt drahého kovu a slibnou investici, která se s každým rokem zvyšuje. Díky jistotě této investice, by neměla chybět v žádném investičním portfoliu. 

Proč investovat do pamětních mincí?

Je mnoho způsobů, jak může drobný investor zhodnocovat své finance. K velmi atraktivním a oblíbeným zlatá pamětní mince - TrustWorthy Investmentpatří také pamětní mince.

Pamětní mince vydávají státy buď v podobě stříbrných, nebo zlatých mincí. Motivy ražby pro mince mohou být různé. Někdy se vztahují k významným osobnostem, jindy k významným kulturním, nebo přírodním památkám.

V České republice vydává pamětní mince Česká národní banka. Stříbrné pamětní mince jsou věnované osobnostem, nebo významným událostem historie České republiky. V případě zlatých investičních mincí se jedná o ucelené série. Díky tomu mají sběratelé možnost sesbírat celou kolekci a tím mince ještě více zhodnotit. Poslední kolekcí byly významné mosty České republiky. Aktuální sérií jsou hrady.

Pamětní mince se razí ve dvou verzích. Kvalita stand – kdy mince se jedná o více méně matný reliéf mince. Kvalita proof má naopak reliéf lesklý.

Pamětní mince jsou vydávané v limitovaných kolekcích, což ovlivňuje jejich sběratelskou hodnotu. Zatím co emise v kolekcích se nezvyšují, zájem investorů ano. Tím se cena pamětních mincí zvyšuje.

 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PAMĚTNÍCH MINCÍ

Investice do pamětních mincí je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Právě těm bude vyhovovat jistota vložených investic a jejich jistota růstu. Pokud si zvolíte zajímavé numismatické kousky, tedy mince v nízkých emisních nákladech, například do tisíce kusů, můžete se velmi brzy těšit na jejich zhodnocení. Skvělým a cenově dostupným produktem jsou také zlaté mince České národní banky, které jsou emitované dvakrát ročně. Získejte více informací.

Zjistit více