info@twicz.cz info@twicz.cz

Royalty mince

Tento druh mincí může pod hlavičkou státu razit mincovna, která má potřebnou licenci. Na světě tak existuje několik desítek mincoven, které razí royalty mince s určitou nominální hodnotou. Obrovskou nevýhodou royalty mincí je skutečnost, že mincoven, které je dnes razí, je celá řada ve  Investiční zlatá mince Royalty srovnání s pamětními mincemi, které může vydávat pouze stát. Tím pádem i sběratelský potenciál těchto mincí rapidně klesá.

Ne všechny mince tohoto druhu tak dosáhnou kvalitního zhodnocení. Na jejich hodnotě se podílí několik faktorů. Je to například téma, k jakému jsou emitovány, dále jejich autor či mincovna, která mince emitovala. Na základě těchto faktorů se dá odhadnout, zda se jedná o dobrou investici. Pokud jde o pořizovací cenu, vždy je dobré spočítat si cenu mince vůči aktuální hodnotě zlata na trhu. Ta by neměla být vyšší než 5 až 10 procent.

 

Royality mince v našem e-shopu

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO PAMĚTNÍCH MINCÍ

Investice do pamětních mincí je skvělou příležitostí investice pro drobné investory. Právě těm bude vyhovovat jistota vložených investic a jejich jistota růstu. Pokud si zvolíte zajímavé numismatické kousky, tedy mince v nízkých emisních nákladech, například do tisíce kusů, můžete se velmi brzy těšit na jejich zhodnocení. Skvělým a cenově dostupným produktem jsou také zlaté mince České národní banky, které jsou emitované dvakrát ročně. Získejte více informací.

Zjistit více